Bogato wyposażony Fitness Club w Iławie

Od początku lokalowo jesteśmy związani z obiektami iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej.
Miejsce to w Iławie jednoznacznie kojarzy się z szeroko rozumianą rekreacją i sportem.

Fitness Club OZZY GYM TEAM

Hala Sportowa-Widowiskowa, ul. Niepodległości 11B, 14-200 Iława

OzzyGymTeam to regionalna firma branży rekreacyjnej która działa na rynku od września 2001 roku. Od początku lokalowo jesteśmy związani z obiektami iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Miejsce to w Iławie jednoznacznie kojarzy się z szeroko rozumianą rekreacją i sportem. W ramach tej swoistej lokalizacji mogliśmy gościć w naszej firmie wiele klubów sportowych jak i reprezentacji krajowych które to korzystały z naszych usług.

Jako firma z bogatym i już dosyć długim dorobkiem w branży rekreacyjnej od lat staramy się zachęcać i motywować naszych klientów do działań podejmowanych w zakresie budowania własnej harmonii ciała i umysłu oraz pełnego odprężenia po trudach dnia codziennego.

Jesteśmy pewni że nasz klub, nasza firma jest tym miejscem na mapie Iławy i regionu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

PRZYSTĘPNE CENY

POMOC PARTNERSKA

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

PRZYSTĘPNE CENY

Konsekwentnie do celu

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i kwalifikacje naszych instruktorów pozwalają nam dostosować się do każdego ćwiczącego , niezależnie od jego aktualnych możliwości ruchowych. Wśród naszych klientów są zarówno osoby kilkunastoletnie jak i w wieku emerytalnym. Kameralna i serdeczna atmosfera naszego klubu stanowi cenne wypełnienie ćwiczeń i powoduje że od pierwszych chwil czujesz się tutaj dobrze.

Staramy się aby każdy z naszych klientów, był zadowolony z efektów zajęć, które oferujemy.

Cały czas staramy się zwiększać naszą ofertę tak aby efektywnie i kompleksowo zaspokajać Państwa oczekiwania w zakresie własnego usprawniania czy nawet powrotu do zdrowia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w trosce o jego zdrowie a także możliwości z racji jego wieku i zaawansowania ruchowego.

Staramy się jasno określać cele podejmowanych działań które to konsekwentnie realizowane w naszej firmie dają wymierne i widoczne efekty. Szeroki zakres usług powoduje że naszą ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych w tym osób przygotowujących się na różnorodne testy sprawnościowe jak grup zorganizowanych takich jak kluby sportowe, stowarzyszenia, grupy szkolne, hotele, pensjonaty i inne. Jesteśmy otwarci na różne formy i sugestie współpracy.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

I uzyskaj wymarzoną sylwetkę!

DLACZEGO OZZY GYM TEAM?

Wyróżniają nas cztery podstawowe atuty:

Program treningowy

Dopasowany do umiejętności i stopnia zaawansowania.

Profesjonalne wyposażenie

Zdobędziesz na nim mistrzowską formę!

Kadra trenerska

Doświadczona i w pełni wykwalifikowana!

Dla każdego

Bez względu na wiek i stopień zaawansowania.