PROFESJONALNE ZAJĘCIA TRENINGOWE

USŁUGI REKREACYJNO - SPORTOWE

Nasza firma oferuje rozszerzoną gamę usług rekreacyjno - sportowych

Usługi dla Firm i Hoteli

Nasza Firma OZZY GYM TEAM proponuje zainteresowanym podmiotom organizację imprez rekreacyjno-sportowych. W ramach tych imprez jesteśmy w stanie zorganizować:

Usługi dla Szkół i Klubów Sportowych

Interesujące z bogatym wyposażeniem lekcje WF-u, organizacja zawodów siłowych jak też profesjonalne treningi sportowe z zapleczem odnowy biologicznej (sauna, masaż) to jest to co szkoły i kluby sportowe mogą znaleźć u nas. Zainteresowanym szkołom jak i klubom sportowym oferujemy możliwość wynajęcia pomieszczeń klubu (siłownia, gabinet kardio, sauna, masaż) dla własnych zajęć lub z możliwością prowadzenia przez nas tych zajęć na naszych lub innych obiektach.

Usługi nietypowe

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim już dorobkiem, bogatym doświadczeniem i mimo to wiemy że zawsze jest coś nowego, oryginalnego. Takie tematy są dla nas nowym wyzwaniem a także inspirują nas do nowych rozwiązań organizacyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje organizacji zajęć związanych z szeroko rozumianą rekreacją i sportem. W miarę możliwości zawsze staramy się realizować nasze cele aby zadowolenie naszych klientów i partnerów było pełne.

Nordic Walking

Nordic Walking są stosunkowo nową formą aktywności fizycznej, przeznaczoną praktycznie dla bardzo szerokiej grupy odbiorców. Praktycznie tylko ciężkie schorzenia zdrowotne eliminują z tego rodzaju zajęć. Nordic Walking nie wymaga drogiego specjalistycznego sprzętu i może być uprawiany z reguły w każdych warunkach gdzie jest możliwy chód. Zajęcia tego typu realizujemy w oparciu o lokalne trasy piesze w Iławie i okolicach. Grupy z reguły liczą od 10 do 15 osób i są prowadzone przez licencjonowanych instruktorów. Czas zajęć w terenie jest ustalany z grupą i wynosi zwykle ok. 1,5 godziny.